Korporátní agenda

Podnikání formou obchodní společnosti s sebou přináší řadu povinností a dalších úskalí, jejichž neplnění či chybné provedení může podnikatele vystavit zbytečné časové a finančně zátěži.

V advokátní kanceláři AKZA se v obchodním právu vyznáme a pomáháme našim klientům těmto rizikům předcházet. Poskytujeme komplexní právní poradenství v oblasti veškerých korporátních záležitostí obchodních společností a družstev.

Mimo jiné zajišťujeme změnu zakládacích dokumentů společnosti, změny účasti na společnosti, převod obchodního podílu, splnění veškerých zákonných povinností obchodní společnosti včetně kompletní rejstříkové agendy obchodní i živnostenské.

Mezi oblasti, v nichž poskytujeme právní poradenství, patří též fúze a akvizice, přeměna obchodních společností, ochrana obchodní firmy, ochrana duševního a průmyslového vlastnictví, jakož i ochrana před nekalou soutěží.

Díky spolupráci s notáři a daňovými poradci jsme schopni zohlednit veškeré změny a požadavky klienta nejen z hlediska právního, nýbrž i z hlediska finančního a daňového, s cílem zajištění maximálního ekonomického prospěchu klienta a ochrany jeho investice.

AKZA

Telečská 7, 586 01 Jihlava

Zobrazit na mapě